Tehokkuutta ja suorituskykyä yli 30 vuoden kokemuksella!

Suomen Teknohaus Oy
PL172, Ojakärsämöntie 5
04301 TUUSULA

Myynti, huolto, toimitukset
Palvelemme arkisin klo 8-16
Puh 09 274 7210
info@teknohaus.fi

Laskutustiedot
Verkkolaskuosoite: 003706751307
Operaattori: Maventa
Välittäjän tunnus: 003721291126 tai
DABAFIHH pankkiverkosta

Tai sähköpostitse liitteenä
invoice-06751307@kollektor.fi

Myynti, huollot, toimitukset

Palvelemme arkisin klo 8-16

Kari Tenkanen

Erikoisputkistot, myynti

Puh. 0500 301 516
kari.tenkanen@teknohaus.fi

Anssi Kaasalainen

Poltto- ja plasmaleikkaus, myynti

Puh. 040 543 3451
anssi.kaasalainen@teknohaus.fi

Timo Jämsen

Erikoisputkistot, asennus ja huolto

Puh. 040 553 1960
timo.jamsen@teknohaus.fi

Jouni Andsten

Poltto- ja plasmaleikkaus-kulutusosat, käsiplasmaleikkauslaitteet, Orbitalum putkityökalut, myynti

Puh. 0400 748 833
jouni.andsten@teknohaus.fi

Maritta Nikkilä

Erikoiskaasut, myynti ja toimitukset

Puh. 040 776 7710
maritta.nikkila@teknohaus.fi

Poltto- ja plasmaleikkaus, huolto

Puh. 09 274 7210
info@teknohaus.fi

David Vinot

Orbitaalihitsaus, myynti ja huolto

Puh. 040 569 6850
david.vinot@teknohaus.fi

Petri Kaasalainen

Poltto- ja plasmaleikkaus, projektit

Puh 040 505 8070, 09 274 7210
petri.kaasalainen@teknohaus.fi

Jari Simelius

Vara- ja kulutusosat, myynti ja toimitukset

Puh 040 776 7759, 09 274 7210
jari.simelius@teknohaus.fi,
info@teknohaus.fi

Spetselektroodi AS

Poltto- ja plasmaleikkauskoneet, myynti Baltia

Puh. +372 614 0866
info@spetselektroodi.ee

Hallinto

Anssi Kaasalainen

Toimitusjohtaja

Puh. 040 543 3451
anssi.kaasalainen@teknohaus.fi

Nina Wildeboer

Talousjohtaja

Puh. 040 652 7740
nina.wildeboer@teknohaus.fi

Jätä yhteydenottopyyntö

Etkö löydä etsimääsi? Onko sinulla kysyttävää? Jätä yhteystietosi, niin olemme sinuun yheydessä.

Käytämme lomakkeen kautta saatuja tietoja palveluidemme tarjoamiseen ja toimittamiseen. Lisätietoja löydät Suomen Teknohaus Oy:n tietosuojaselosteesta »



    Teknohaus logo

    Suomen Teknohaus Oy
    PL172, Ojakärsämöntie 5
    04301 TUUSULA

    Myynti, huolto, toimitukset
    Palvelemme arkisin klo 8-16
    Puh 09 274 7210
    info@teknohaus.fi

    Copyright © 2022 Suomen Teknohaus Oy
    Jätä yhteydenottopyyntö